A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Usher - She Don't Know    (Feat. Ludacris)


You know every super hero gotta have theme music right ?
Nigga, thats the one !

Usha, Usha.
this how we doin' it.
This brand new Usha.
On the table,
Yall ni**a's catch up.

Yeah man,
Playin' it daddy.
U.S.
S. shot.
We don't stop.
Yeeeah man.

She don't know that she makin' me want her, (Yeah.)
No more she tryna keep me from her.
She don't know that she makin' me me love her, (yeah.)
No more she tryna keep me from her.

Girl that's so cold, she know what I know, but she keep her mouth closed. She's so sexual, and she knows. She don't know it's killin' me inside cause I want her body.

Yeah. (x8)

She don't know that she makin' me want her, (Yeah.)
No more she tryna keep me from her.
She don't know that she makin' me me love her, (yeah.)
No more she tryna keep me from her.

Girl that's so cold, she know what I know, but she keep her mouth closed. She's so sexual, and she knows. She don't know it's killin' me inside cause I want her body.

Yeah. (x8)

Girl, im gonna make this dilemma the best way that I know how, cause your killin' me with it, your just a problem that I can't put down.

Cause everytime, cause your too far away. She can tell I got something missing it be all up in my face, yeah.

Oh, ohohohohhhh.

She don't know that she makin' me want her, (Yeah.)
No more she tryna keep me from her.
She don't know that she makin' me me love her, (yeah.)
No more she tryna keep me from her.

Girl that's so cold, she know what I know, but she keep her mouth closed. She's so sexual, and she knows. She don't know it's killin' me inside cause I want her body.

Yeah. (x8)Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019