A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Usher - Wifey


(Feat, Pharrell)

[PHARRELL in backround]
Yo
Yo usher
I'm trying find her man
I have no idea who she is
Can you help
Cool

[USHER]

[:: CHORUS ::]
Wifey where are you
Wifey where are you
Wifey where are you
Cause here I am

[USHER]
Mother told me
Don't look for love
You will not find it
Be patient babe
For now my eyes I'm closing
I guess I have to wait
Late at night thinking of her
And I know it don't sound right
I don't know what she looks like
But she's my baby
Will holla back
Tell the truth

[USHER]

[:: CHORUS ::]
Wifey where are you
Wifey where are you
Wifey where are you
Cause here I am

[:: VERSE 2 ::]

[PHARRELL]
So maybe u think I'm going out of my mind now
Or maybe my mind is going out of me
For now my eyes are closed but wait
How am I to see

[USHER]
Late at night thinking of her
And I know it don't sound right
I don't know what she looks like
But she's my baby
Will holla back
Tell the truth
Just to show her the skylights
I promise to be her sunlight
Until my dying day

[USHER]

[:: CHORUS ::]
Wifey where are you
Wifey where are you
Wifey where are you
Cause here I am

[:: VERSE 3 ::]

[USHER]
Late at night thinking of her
And I know it don't sound right
I don't know what she looks like
But she's my baby
Will holla back
Tell the truth
Just to show her the skylights
I promise to be her sunlight
Until my dying day

[PHARRELL]
I send my prayers about you to heaven
Did you get them

[USHER]
U probably don't want to move
I'm begging
Believe me baby

[USHER]

[:: CHORUS 2x ::]
Wifey where are you
Wifey where are you
Wifey where are you
Cause here I am

[PHARRELL in backround]
Yo
Yo usher
I'm trying find her man
I have no idea who she isKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019