A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Usher - How Do I Say


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

A foreign beauty, so exotic
When she smiled at me
She took my breath away
She's reminiscent of a goddess
It's a shame that we could not communicate
How do I say?

How do I say, Hello
I just wanna talk to you
How do I say
You're beautiful
And I can't take my eyes off you
I don't wanna say the wrong thing
I wanna use the right words to impress you
My baby, How do I say, How do I say?

How do I say?
The room was filled with her sweet aroma
When she danced her hips moved oh so sentuous
She speaks with her body, so hypnotic
In a language that I never will forget
I hear her calling
Spinning around in the crowd til she found me
Then she started moving closer and closer
Does she know that I want her I want
I wanna be with her tonight
So I caressed her faced, kissed her lips
In my life I never felt quite like this
I never had a loss for words
One kiss from her has got me speechless

How do I say, hello
I just wanna talk to you
How do I say
You're beautiful
And I can't take my eyes off you
I don't wanna say the wrong thing
I wanna use the right words to impress you
Mujer Bonita, How do I say, How do I say?

How do I say, hello
I just want to talk to you
How do I say
You're beautiful
And I can't take my eyes off you
I don't wanna say the wrong thing
I wanna use the right words to impress you
Mon Cherer, How do I say, How do I say?

Baby lets engage in a deep conversation
The mighty language we speak
Won't need any translation
The oddessy of physical pleasure
As we explore, together this universal language of love

Can you tell me how do I put it into words

How do I say, hello
I just wanna talk to you
How do I say
You're beautiful
And I can't take my eyes off you
I don't wanna say the wrong thing
I wanna use the right words to impress you
Monto Bella, How do I say, How do I say?

How do I say, hello
I just wanna talk to you
How do I say
You're beautiful
And I can't take my eyes off you
I don't wanna say the wrong thing
I wanna use the right words to impress you
Mon Cherer, How do I say, How do I say?

How do I say, hello
I just wanna talk to you
How do I say
You're beautiful
And I can't take my eyes off you
I don't wanna say the wrong thing
I wanna use the right words to impress you
Mujer Bonita, How do I say, How do I say?

I want you...Te deseo
I need you...Te necisito
Can I have you?...Tienas quesa mijo?
What must I do?...Que nejapa sera?
What is your name?...Como te llamas?
So beautiful...Beles tu hermosa
Can I take you?...Puerto tonierte?
So precious...Ton precioso
I love you...Te amo


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019