Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Usher - My Way

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "My Way".
3. Video është e këngës "My Way", por nuk këndohet nga Usher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Usher - My Way  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00(JD Talking)
Yo See,it's rare that you find people like us
Cause all ya'll other (look) out there doin' what I'm doin'
Or tryin' to do what i'm doin' but you can't
Cause I do it my way
What about you
Huh,huh Come On
(Usher Singing)
I Do
Any and everything you won't do
Make your girl say ooh ooh
Why is he so fly
She beeps me,whenever she wanna get freaky
You can get mad if you want too
Say whatever you want be she still gon' give it up
Cause she likes it..
(Chorus)
She likes it my way,My way
You can't satisfy her needs
She keeps runnin' back to see me do it
My Way, My Way
What I say goes,and i'm in control
(JD Rapping)
Bad a*s senorita's, two seaters with kicks
And new kick's ya'll all up in my mix
I don't turn no tricks, they turn for me
Catchin' bricks don't concern me

So forget lil' midget, My minds on 7 digits
Before I pay heaven's skies a visit, now dig it
I'm pullin' all stops
Knockin down all spots
Sayin' you can't front (Usher sings) on me
(JD finish's rapping)
So from this day forth you know It's all about me
And what I do be the major league
That's why your girlfriend's paging me
and she know like you know, you don't see her like I see her
So she's out the do'
(Usher sings as JD Raps)
Shot gun in my drop havin' fun with the Don, system, bassing
Conversation (Usher stops singing JD continues to rap)
All about how she be chasin' me and facin' me sayin' give it to me now baby
(Chorus)
My Way, My Way
You can't satisfy her needs
she keeps runnin' back to see me do it
My Way, My Way
What I say goes and i'm in control
(2nd verse)
Don't check me
It was your girl who let me
Take it this far then, ooh wee
She had to have every chance that she could get
But you think you a baller
and i ain't gon' call her
Clip that, you can get mad if you want to
Say whatever you want but she still gon' give it up
Cause she likes it..
(Chorus)
My Way, My Way
You can't satisfy her needs
She keeps runnin' back to see me do it
My Way, My Way
What I say goes and i'm in control

My, Way, My Way (I do any & everything you want to)
You can't satisfy her needs
she keeps runnin' back to see me do it
My Way, My Way (I do any & everything you want to ohh)
What I say goes and i'm in control

(Continues until it fades)


Më Shumë Këngë Nga Usher:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet