A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Usher - Pianolude


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

Can I love you darling,
Can I love you darling,
Ladies are you in there (yeah, yeah, yeah, yeah, yeah),
Said ladies are you in there (yeah, yeah, yeah, yeah, yeah),
Can I love you darling,

Chattanooga are you in there (yeah, yeah, yeah, yeah),
Said Chattanooga do you hear me (yeah, yeah, yeah, yeah),
Can I love you darling,
Can I love you darlin' love,

Ladies are you in there (yeah, yeah, yeah, yeah, yeah),
Said ladies do you hear me (yeah, yeah, yeahhh),
Can I slow it down


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019