A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Usher - Roni


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

The truth about Roni, shei¦ÂŠÂ¯ a sweet little girl
You could treat her nice real and hold her tight
Only tenderonis can give special love
A special kind of love that makes you feel good inside

If you believe in love and all that it can do for you
Give it a chance, girl, youi¦ÂŠÂ£l find romance
And if you find a tenderoni that is right for you
Make it official, give her your love

My heart (Woo) belongs to tenderoni (Shei¦ÂŠÂ¯ my only love)
Shei¦ÂŠÂ¯ my only love (My only heart, baby)
My heart (Yeah) belongs to tenderoni (Shei¦ÂŠÂ¯ my only love)
Shei¦ÂŠÂ¯ my only love

The truth about Roni, shei¦ÂŠÂ¯ always on the phone
Talkinto her homeboy, wishinthey were home alone, ooh
She send you lovely letters with the smell of sweet perfume
This is what a real tenderoni likes to do to you

And if you believe in love and all that it can do for you
Give it a chance, girl, youi¦ÂŠÂ£l find romance
And if you find a tenderoni that is right for you
Make it official, give her your love, ooh, yeah

My heart belongs to tenderoni (Shei¦ÂŠÂ¯ my only love)
Shei¦ÂŠÂ¯ my only love (My only heart)
My heart belongs to tenderoni (Shei¦ÂŠÂ¯ my only love)
Shei¦ÂŠÂ¯ my only love

The truth about Roni, shei¦ÂŠÂ¯ a sweet olgirl
About the sweetest little girl in the whole wide world
Shei¦ÂŠÂ£l make the toughest homeboy fall deep in love
Said once you had a Roni you will never give her up
Shei¦ÂŠÂ¯ a special kind of girl that makes her daddy feel proud
You know the kinda girl that stands out in crowds
Found a tenderoni and the Roni is so right
I think Ii¦ÂŠÂ¦ gonna love her for the rest of my life

If you believe in love and all that it can do for you
And if you find a tenderoni that is right for you
Make it official, give her your love, ooh, yeah

My heart belongs to tenderoni (Shei¦ÂŠÂ¯ my only lover)
Shei¦ÂŠÂ¯ my only love (My only heart)
My heart belongs to tenderoni (Shei¦ÂŠÂ¯ my only love)
Shei¦ÂŠÂ¯ my only love

The truth about Roni, shei¦ÂŠÂ¯ a sweet olgirl
About the sweetest little girl in the whole wide world
Shei¦ÂŠÂ£l make the toughest homeboy fall deep in love
Said once you had a Roni you will never give her up
Shei¦ÂŠÂ¯ a special kind of girl that makes her daddy feel proud
You know the kinda girl that stands out in crowds
Found a tenderoni and the Roni is so right
I think Ii¦ÂŠÂ¦ gonna love her for the rest of my life

My heart belongs to tenderoni
Shei¦ÂŠÂ¯ my only love (My only heart)
My heart belongs to tenderoni (Shei¦ÂŠÂ¯ my only love)
Shei¦ÂŠÂ¯ my only love

The truth about Roni, shei¦ÂŠÂ¯ a sweet olgirl
About the sweetest little girl in the whole wide world
Shei¦ÂŠÂ£l make the toughest homeboy fall deep in love
Said once you had a Roni you will never give her up
Shei¦ÂŠÂ¯ a special kind of girl that makes her daddy feel proud
You know the kinda girl that stands out in crowds
Found a tenderoni and the Roni is so right
I think Ii¦ÂŠÂ¦ gonna love her for the rest of my life

My heart belongs to tenderoni
Shei¦ÂŠÂ¯ my only love


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019