A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Usher - U R The One


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

U R The One
Verse 1
It was like 6 of us
3 in the Benz, 3 in the truck
On... 85 headed to the Plush
Ten minutes later when we pulled up
I parked the Benz, hit the alarm, glanced down at my rims
Tucked my pant leg in the tongue of my Tims
Hand in my shirt to reveal my gems
Proceeded to walk in
Just then I saw this
Magnificent misses, sippin' on a glass of Cris
With a couple of her friends gigglin' I knew...

Chorus
U R the one
I don't give a damn
Even if ya got a man take my hand, girl
U R the one
Girl I know you'll understand
If u just give me a dance, take a chance, girl

Verse 2
Said, I know u got a few with u
Don't even trip I got my crew here too
Keep it real what u wanna do
I really wanna chill with u
Tell ya friends they can hop in the truck, we'll take the Benz
But if we split up maybe we can hook up again
U never know I guess that all depends
If I can get u from the floor to the door of my 6-0-0
2.0 momo's on low Pro's
So finish that Mo', get your coat
Tell ya girls c'mon let's go, 'cause

Chorus (Repeat)

U-S-H-E-R, say it
U-S-H-E-R, 1-2-3, say it

Chorus (Repeat)

U-S-H-E-R, say it
U-S-H-E-R, 1-2-3, say it


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019