Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Usher - Work It Out

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Work It Out".
3. Video është e këngës "Work It Out", por nuk këndohet nga Usher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Usher - Work It Out  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Twork It Out

Ad Lib

Yo, check this here
There's nothing that I'd rather do than spend this time with U
So why don't we just chill and make a cold cold sexy, U know
U sure lookin' right
Spend some quality time
U make me wanna cha, cha, cha, ah, cha, chaYeah right there, jus' keep it
right there
And I know you're gonna like it
Ooh baby, U sure love toKnow what I'm sayin'
Nah, nah, nah, nah, nah

We been hanging out every day this week
How 'bout a nig*a fix U something to eat
And just chill
We aini¦ÂŠÂ° gotta wild out just chill
Parlay little momma right here
Sippin' on chardonnay
Slip on that Vicki Secret lingerie
'Cause I aini¦ÂŠÂ° tryin' to throw my money away (in the streets)
If I can see U twork it out for me

Chorus
Tworkin' it out
Laying in the cut
Kissing rubbing and making sweet love
Damn the club tonight
Lets twork it out
It'll be just me on U from 11 to 6 in the morning
I know U like it when I do U like that
Let's twork it out

Verse2
Now that I got U all soakin' wet
I bet U know what's comin' next
I'm gonna twork U out
Aw baby let me tell U how
What U think about me
Tworkin' U from your front to your backend
Kick back and relax come sit up on my lap shorty
Tonight I'm takin' U all the way
Wont stop until
U scream my name

Chorus
Tworkin' it out
Laying in the cut
Kissing rubbing and making sweet love
Damn the club tonight
Lets twork it out
It'll be just me on U from 11 to 6 in the morning
I know U like it when I do U like that
Let's twork it out
Chorus
Tworkin' it out
Laying in the cut
Kissing rubbing and making sweet love
Damn the club tonight
Lets twork it out
It'll be just me on U from 11 to 6 in the morning
I know U like it when I do U like that
Let's twork it out

Bridge
Morning is coming and I don't want to let U go
Let's just lay here in this bed of red rose petals
I know that we're spent but
One kiss can make this start all over again
If U want it baby come with me

Verse3
It's way too real
The way you're making me feel
The way you're tworkin' is oh so sexy
Ooh baby U sure love to ball
It's way too treal
The way you're tworkin' is oh so sexy
Ooh baby U sure love to ball

Chorus
Tworkin' it out
Laying in the cut
Kissing rubbing and making sweet love
Damn the club tonight
Lets twork it out
It'll be just me on U from 11 to 6 in the morning
I know U like it when I do U like that
Let's twork it out

Ad Libs


Më Shumë Këngë Nga Usher:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet