A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Usher - Work It Out


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

Twork It Out

Ad Lib

Yo, check this here
There's nothing that I'd rather do than spend this time with U
So why don't we just chill and make a cold cold sexy, U know
U sure lookin' right
Spend some quality time
U make me wanna cha, cha, cha, ah, cha, chaYeah right there, jus' keep it
right there
And I know you're gonna like it
Ooh baby, U sure love toKnow what I'm sayin'
Nah, nah, nah, nah, nah

We been hanging out every day this week
How 'bout a nig*a fix U something to eat
And just chill
We aini¦ÂŠÂ° gotta wild out just chill
Parlay little momma right here
Sippin' on chardonnay
Slip on that Vicki Secret lingerie
'Cause I aini¦ÂŠÂ° tryin' to throw my money away (in the streets)
If I can see U twork it out for me

Chorus
Tworkin' it out
Laying in the cut
Kissing rubbing and making sweet love
Damn the club tonight
Lets twork it out
It'll be just me on U from 11 to 6 in the morning
I know U like it when I do U like that
Let's twork it out

Verse2
Now that I got U all soakin' wet
I bet U know what's comin' next
I'm gonna twork U out
Aw baby let me tell U how
What U think about me
Tworkin' U from your front to your backend
Kick back and relax come sit up on my lap shorty
Tonight I'm takin' U all the way
Wont stop until
U scream my name

Chorus
Tworkin' it out
Laying in the cut
Kissing rubbing and making sweet love
Damn the club tonight
Lets twork it out
It'll be just me on U from 11 to 6 in the morning
I know U like it when I do U like that
Let's twork it out
Chorus
Tworkin' it out
Laying in the cut
Kissing rubbing and making sweet love
Damn the club tonight
Lets twork it out
It'll be just me on U from 11 to 6 in the morning
I know U like it when I do U like that
Let's twork it out

Bridge
Morning is coming and I don't want to let U go
Let's just lay here in this bed of red rose petals
I know that we're spent but
One kiss can make this start all over again
If U want it baby come with me

Verse3
It's way too real
The way you're making me feel
The way you're tworkin' is oh so sexy
Ooh baby U sure love to ball
It's way too treal
The way you're tworkin' is oh so sexy
Ooh baby U sure love to ball

Chorus
Tworkin' it out
Laying in the cut
Kissing rubbing and making sweet love
Damn the club tonight
Lets twork it out
It'll be just me on U from 11 to 6 in the morning
I know U like it when I do U like that
Let's twork it out

Ad Libs


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019