A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • U
  • Usher
  • You Make Me Wanna...

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Usher - You Make Me Wanna...


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

Uh, uh, uh, uh
This is what you do
This is what you do
Uh, uh, uh, uh
This is what you do
This is what you do

You make me wanna leave the one I'm with
Start a new relationship with you
This is what you do
Think about her and all the things that come along with
You make me

You make me wanna leave the one I'm with
Start a new relationship with you
This is what you do
Think about her and all the things that come along with
You make me, you make me

Before anything began between us
You were like my best friend
The one I used to run and talk to
When me and my girl was having problems
You used to say it'll be OK
Suggest little nice things I should do
And when I go home at night and lay my head down
All I seem to think about was you
And how

You make me wanna leave the one I'm with
Start a new relationship with you
This is what you do
Think about her and all the things that come along with
You make me

You make me wanna leave the one I'm with
Start a new relationship with you
This is what you do
Think about her and all the things that come along with
You make me, you make me

Now what's bad is you're the one that hooked us up
Knowing it should have been you
What's sad is that I love her but I'm falling for you
What should I do
Should I tell my baby bye-bye
Should I do exactly what I feel inside
Cuz I, I don't wanna go, don't need to stay
But I really need to get it together

You make me wanna leave the one I'm with
Start a new relationship with you
This is what you do
Think about her and all the things that come along with
You make me

You make me wanna leave the one I'm with
Start a new relationship with you
This is what you do
Think about her and all the things that come along with
You make me, you make me

At this point
(Say what?)
The situation's out of control
I never meant to hurt her
But I gotta let her go
And if she may not understand it
While all of this is going on
I tried, I tried to fight it
But the feeling's just too strong
You make me, make me

You make me wanna
You make me wanna
You make me wanna
You make me wanna

You make me wanna
You make me wanna
You make me wanna
You makin' me
You make me wanna leave the one I'm with
Start a new relationship with you
This is what you do
Think about her and all the things that come along with
You make me

You make me wanna leave the one I'm with
Start a new relationship with you
This is what you do
Think about her and all the things that come along with
You make me, you make me
(Repeat until fade)


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019