Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Usher - You Make Me Wanna...

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "You Make Me Wanna...".
3. Video është e këngës "You Make Me Wanna...", por nuk këndohet nga Usher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Usher - You Make Me Wanna...  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Uh, uh, uh, uh
This is what you do
This is what you do
Uh, uh, uh, uh
This is what you do
This is what you do

You make me wanna leave the one I'm with
Start a new relationship with you
This is what you do
Think about her and all the things that come along with
You make me

You make me wanna leave the one I'm with
Start a new relationship with you
This is what you do
Think about her and all the things that come along with
You make me, you make me

Before anything began between us
You were like my best friend
The one I used to run and talk to
When me and my girl was having problems
You used to say it'll be OK
Suggest little nice things I should do
And when I go home at night and lay my head down
All I seem to think about was you
And how

You make me wanna leave the one I'm with
Start a new relationship with you
This is what you do
Think about her and all the things that come along with
You make me

You make me wanna leave the one I'm with
Start a new relationship with you
This is what you do
Think about her and all the things that come along with
You make me, you make me

Now what's bad is you're the one that hooked us up
Knowing it should have been you
What's sad is that I love her but I'm falling for you
What should I do
Should I tell my baby bye-bye
Should I do exactly what I feel inside
Cuz I, I don't wanna go, don't need to stay
But I really need to get it together

You make me wanna leave the one I'm with
Start a new relationship with you
This is what you do
Think about her and all the things that come along with
You make me

You make me wanna leave the one I'm with
Start a new relationship with you
This is what you do
Think about her and all the things that come along with
You make me, you make me

At this point
(Say what?)
The situation's out of control
I never meant to hurt her
But I gotta let her go
And if she may not understand it
While all of this is going on
I tried, I tried to fight it
But the feeling's just too strong
You make me, make me

You make me wanna
You make me wanna
You make me wanna
You make me wanna

You make me wanna
You make me wanna
You make me wanna
You makin' me
You make me wanna leave the one I'm with
Start a new relationship with you
This is what you do
Think about her and all the things that come along with
You make me

You make me wanna leave the one I'm with
Start a new relationship with you
This is what you do
Think about her and all the things that come along with
You make me, you make me
(Repeat until fade)


Më Shumë Këngë Nga Usher:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet