A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Usher - Addictive


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

He breaks me down
He builds me up
He fills my cup
I like it rough

We fuss, we brawl
We rise, we fall
He comes in vain
But itÂ’s okay

We do, I do
He knows the rules
He takes care of home (Hey, yeah)
Though heÂ’s not alone

IÂ’m on his knee
He keeps me clean
And gives me things
He makes me scream, yeah...

HeÂ’s so contagious
He turns my pages (Mmm...)
HeÂ’s got me anxious (Oh...)
HeÂ’s what IÂ’ve waited for

He keeps me guessinÂ’ (Oh...)
Spontaneous
HeÂ’s so persuasive
And IÂ’m his lady (Oh...oh...)

Tonight is waitinÂ’ (Tonight is waitinÂ’)
And I ainÂ’t complaininÂ’ (And I ainÂ’t complaininÂ’)
IÂ’m entertaininÂ’ (IÂ’m entertaininÂ’)
My number one thing and (My number one)

My back is achinÂ’ (My back is achinÂ’)
From all love makinÂ’ (From all love makinÂ’)
Oh, yes, IÂ’m taken
AinÂ’t no use in fakinÂ’ (Oh)

My ups, my downs
My high and my lows
From head to toe
He makes me blow

He hits the spot
He makes me hot
IÂ’m all that heÂ’s got
And heÂ’s all that IÂ’ve got

HeÂ’s so contagious
He turns my pages
HeÂ’s got me anxious
HeÂ’s what IÂ’ve waited for

He keeps me guessinÂ’ (He keeps me guessinÂ’)
Spontaneous (Spontaneous)
HeÂ’s so persuasive (So persuasive)
And IÂ’m his lady

ThinkinÂ’ of a master plan
You know anything you need, baby, ask your man
You was there from a half a gram
Now itÂ’s kilos to C notes, and high fashion brass
He ball like we own the world
The only concern is you my only girl
And when we sneak into chokes, breathinÂ’ hard when IÂ’m squeezinÂ’ you long
Keep it strong, but I gotta hit the streets when IÂ’m done
ItÂ’s joy and pain when you try and get ahead of the game
ItÂ’s f*cked up, but you never complain
You just pray I donÂ’t killed when I hit the hood
Just another hundred milÂ’ and IÂ’mma quit for good
No more drug wars, trips to jail and shoot outs
To gettinÂ’ loot out for boys in bail, theyÂ’ll get you boot out
Just me and you, hour of sex and twisted
You O.G. to D.O.D. addicted

HeÂ’s so contagious
He turns my pages
HeÂ’s got me anxious
HeÂ’s what IÂ’ve waited for

He keeps me guessinÂ’
Spontaneous
HeÂ’s so persuasive (So persuasive)
And IÂ’m his lady (And IÂ’m his lady)

HeÂ’s so contagious
He turns my pages
HeÂ’s got me anxious
HeÂ’s what IÂ’ve waited for

He keeps me guessinÂ’
Spontaneous
HeÂ’s so persuasive
And IÂ’m his lady

The artist is NOT Usher, its TRUTH HURTS


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019