Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Usher - I Need A Girl

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Need A Girl".
3. Video është e këngës "I Need A Girl", por nuk këndohet nga Usher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Usher - I Need A Girl  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00[P. Diddy]
Yeah, Yeah
I need a, I want a

[Usher]
I need a girl to ride, ride, ride
I need a girl to make my wife
I need a girl who's mine oh mine
I need a girl in my life

[P. Diddy]
Yo, I'm internationally known on the microphone
I got it all, but I really need a wife at home
I don't really like the zone, never spend the night alone
I got a few, you would like to bone
But, chicks don't romance me, don't tickle my fancy
Only Tiffany, Nancy; that's not what my plans be
I need a girl that could stand me, raise me a family
Go to trips at the Lancy, trip to the Grammy's cause
Most of these girls be confusin me
I don't know if they really love me or they usin me
Maybe its the money, or maybe you ain't used to me
Cause you was depressed and now you abusin me
That's why I need mea girl that be true to me
Know bout the game, and know how to do to me
Without a girl on my side, shit It ruin me
Forget the world girl, it's you and me

[P. Diddy & Usher]
let's ride.....

[Chorus: Usher]
I need a girl to ride, ride, ride
I need a girl to make my wife
I need a girl who's mine oh mine
I need a girl in my life
I need a girl to ride, ride, ride
I need a girl to be my wife
Nobody else cuz she's all mine
I need a girl in my life

[Loon]
Yo, now I have had a lot of women in my lifetime
But see it's not a lot of women that got the right mind
I done had pretty chicks with all the right features
And hoodrat chicks that only rock sneakers
Cellphones and beepers, and know how to treat ya
You break her heart, she'll walk out and leave ya
I find a girl, I'ma keep her
Cuz now I'm gettin money and the game gettin deeper
I want some real shit, I need somebody I can chill with
I need somebody I can build with
I need somebody I can hold tight
In the wintertime, full mink, snow white
Anytime we together would feel so right
You the girl I been lookin for my whole life
God blessed me, I'm glad I got the insight
Because of you girl, now I understand life

[p diddy & Usher]
I need a girl...

[Chorus : Usher]
I need a girl to ride, ride, ride
I need a girl to make my wife
I need a girl who's mine oh mine
I need a girl in my life
I need a girl to ride, ride, ride
I need a girl to be my wife
Nobody else cuz she's all mine
I need a girl in my life

[P. Diddy]
I had a girl that would've died for me
Didnt 'preciate her so I made her cry for me
Every night she had tears in her eyes for me
Quarter K's, shorty took the whole ride for me
First we were friends then became lovers
You was more than my girl, we was like brothers
All night we would play fight under covers
Now you gone, can't love you like I really wanna
But everytime I think about your pretty smile
And how we used to drive the whole city wild
Damn I wish you would've had my child
A pretty little girl wit Diddy's style
This shit is wild
All dem days that I reminisce
About the way I use to kiss dem pretty lips
But as long as you happy, I'ma tell you this
I love you girl and you're the one that I will always miss

[Chorus : Usher]
I need a girl to ride, ride, ride
I need a girl to make my wife
I need a girl who's mine oh mine
I need a girl in my life
I need a girl to ride, ride, ride
I need a girl to be my wife
Nobody else cuz she's all mine
I need a girl in my life
I need a girl to ride, ride, ride
I need a girl to make my wife
I need a girl who's mine oh mine
I need a girl in my life
I need a girl to ride, ride, ride
I need a girl to be my wife
Nobody else cuz she's all mine
I need a girl in my life
I need a girl to ride, ride, ride
I need a girl to make my wife
I need a girl who's mine oh mine
I need a girl in my life
I need a girl to ride, ride, ride
I need a girl to be my wife
Nobody else cuz she's all mine
I need a girl in my life


Më Shumë Këngë Nga Usher:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet