A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Usher - She Got The Part


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

Ooh no no no no
Hola papito
.......
Me quiero, una buorica muy sexy
.......
Si papi

[Verse 1]
She was a hot girl lookin for a ride to get, And i was with it
six pack said she worked about it, oooh i wanna get it
givinÂ’ she's givin she's got me thinkinÂ’ i can knock it down
But she didn't wanna play lust games
CouldnÂ’t get the finer things oooh yeah

[Bridge]
She would of mention girl wassup wassup
We can spend my pesos girl wassup wassup
Let's take a trip around the world wassup wassup
Cuz' i've been lookin for a girl like you baby

[Chorus]
She move that a*s like maracas
The way she's shakin her tatas
Got my thing thing, ring a ding ding
She got the part, She got the part
We bumped out dirty calipso
I feel the heat from her lips Oh!
Every day be lookin for you
She got the part, She got, she got the part

[Verse 2]
Boom boom, her body boom's like a speaker
She like's to pump it
DancinÂ’, everybody wants to freak her, they wanna hump it
Dangerous, Infamous
She makes you feel she want a fuss
Triple X movie queen, wanna own my private screen

[Bridge]
She would of mention girl wassup wassup
We can spend my pesos girl wassup wassup
Let's take a trip around the world wassup wassup
Cuz' i've been lookin for a girl like you baby

[Chorus]
She move that a*s like maracas
The way she's shakin her tatas
Got my thing thing, ring a ding ding
She got the part, She got the part
We bumped out dirty calipso
I feel the heat from her lips Oh!
Everyday be lookin for you
She got the part, She got, she got the part

She move that a*s like maracas
The way she's shakin her tatas
Got my thing thing, ring a ding ding
She got the part She got the part
We bumped out dirty calipso
I feel the heat from her lips Oh!
Everyday be lookin for you
She got the part, She got, she got the part

[Verse 3]
Baby girl i wanna be in your world
I want a sexy girl, (so sexy) one thatÂ’s just like you
So wonÂ’t you stay awhile, i like your Puerto Rican style
Why don't you come with me tonight
I'll make it feel allright

[Chorus]
She move that a*s like maracas
The way she's shakin her tatas
Got my thing thing ring a ding ding
She got the part, She got the part
We bumped out dirty calipso
I feel the heat from her lips Oh!
Everyday be lookin for you
She got the part, She got, she got the part

She move that a*s like maracas
The way she's shakin her tatas
Got my thing thing, ring a ding ding
She got the part She got the part
We bumped out dirty calipso
I feel the heat from her lips Oh!
Have a debut lookin for you
She got the part, She got, she got the part

She move that a*s like maracas
The way she's shakin her tatas
Got my thing thing ,Ring a ding ding
She got the part, She got the part

She got the part, She got, she got the part.


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019