A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Usher - U Are The One


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

[Robot voice] 
U-S-H-E-R 

(Usher) 
Oh no no no no no 

[Robot voice] 
U-S-H-E-R 

(Usher) 
Oh yeah, oh yeah 
Oh yeah 
C'mon C'mon 

[Robot voice] 
1-2-3 

Check it 
It was like 6 of us 
3 in the Benz, 3 in the truck 
On 85 going to the pub 
10 minutes later is when we pulled up I 
Parked the Benz, hit the alarm, glanced down at my rims 
Tucked in my pant leg in the tongue of my Timbs 
Hand in my shirt til we feel the gin 
Proceeded to walk in just then I saw this 
'nificent misses sippin' on a glass of Cris' 
With a couple of her friends giggling 
I knew 

U are the one 
I don't give a damn 
Even if ya got a man take my hand girl 
U are the one 
Girl I know you'll understand 
If you just give me a dance, take a chance girl 

Said I know u got a few with you 
Don't even trip I got my crew here too 
Can ya grill what ya wanna do 
I really wanna chill with you 
Tell your friends they can hop in the truck, we'll take the Benz 
But if we split up maybe we can hook up again 
You never know I guess that all depends 
If I can get you from the flo' {floor} to the do' {door} of my 6-0-0 
You all ??? and ????? 
So finish that Mo' {Moet}, get your coat, tell your girls "come on let's go" cuz 

U are the one 
I don't give a damn 
Even if ya got a man take my hand girl 
U are the one 
Girl I know you'll understand 
If you just give me a dance, take a chance gir 

U are the one 
I don't give a damn 
Even if ya got a man take my hand girl 
U are the one 
Girl I know you'll understand 
If you just give me a dance, take a chance gir 

[Robot voice] 
U-S-H-E-R 
U-S-H-E-R 
1-2-3 

U are the one 
I don't give a damn 
Even if ya got a man take my hand girl 
U are the one 
Girl I know you'll understand 
If you just give me a dance, take a chance gir 

U are the one 
I don't give a damn 
Even if ya got a man take my hand girl 
U are the one 
Girl I know you'll understand 
If you just give me a dance, take a chance gir 

U are the one 
I don't give a damn 
Even if ya got a man take my hand girl 
U are the one 
Girl I know you'll understand 
If you just give me a dance, take a chance gir 

[Robot voice] 
U-S-H-E-R 

(Usher) 
Oh no no 
U got it, U got it 

[Robot voice] 
U-S-H-E-R 
U-S-H-E-R 
U-S-H-E-R 

(Usher) 
Yeah, uh, uh, uh 

[Robot voice] 
1-2-3 


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019