A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Usher - Bedtime


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

(verse1)
craving
your body all through the night,feel like I'm going through withdraw
I want to hold you, I want you inside of these arms
I'm dying to taste you.I can't deny
I can't get you out of my mind
Please let me hold you

(chorus)
Whenever I'm near you my love just come down
whenever I see you I just want you around
'Cause I wanna feel you all through the day and night
whenever I'm near you it feels like bedtime

(verse2)
Constantly thinking of things to do and places where we can make love
I freak you, I'll freak you wherever you wherever you want
placing my kissing all over you carressing you and nice and slow
oh how I want you,girl thers something I want you to know

(chorus)

(hook)
Do you get lonely thinking about me
am I the only girl I dream of at all
are you into me
outta your mind for me say you can't go a day without me
girl I love you yeah, and I want you yeah
Girl I need I need I need you


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019