A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Usher - Bad Girl


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

Sho nuff
Shawty
What it do?
Oooooooh nelly
Pimpin', oh boy

What cha'll know about a supermodel
Fresh outta Elle magazine
Buy her own bottles
Look pimp juice, I need me one
Bad than a mutha
I hear you sayin'
I need a bad girl
If you're a bad girl

Playas when you see me
Act like you know me
I keep a dollar worth of dimes
You know pimpin' ain't easy
For all my chicks in the club
Who knows how to cut a rug
If you're a bad girl
Get at me bad girl

[Chorus]
Ooh work me baby
Shakin' it the way I like
I'm ready to be bad
I need a bad girl (say yeah)
Get at me bad girl
What sexy lady's comin' home with me tonight?
I'm ready to be bad
I need a bad girl (super bad baby)
Get at me bad girl

Now I've seen a lotta broads
All on one to call
Everyone looked the same but
Take a look at my dame (my dame)
Fo' sho', she take that Hpnotiq or Alize
There ain't much more I can say but (I need a)
I need a bad girl (bad girl)
If you're a bad girl

Got one thou' on the bar now
Chick need a drink on the flo' now
Look at them bad girls movin' it
Makin' faces while they doin' it
Oh, I wanna take one to the restroom
So close I'm smellin' like your perfume
If you're a bad girl
Get at me bad girl

[Chorus]
Ooh work me baby
Shakin' it the way I like
I'm ready to be bad
I need a bad girl (say yeah)
Get at me bad girl
What sexy lady's comin' home with me tonight?
I'm ready to be bad
I need a bad girl (super bad baby)
Get at me bad girl

I'mma get one of dem
Get me one of dem
Get me one of dem
Get me one of dem
Get me one of dem
Oh oh oh oh
Get at me bad girl
I'mma get one of dem
Get me one of dem
Get me one of dem
Get me one of dem
Get me one of dem
Oh oh oh oh
Get at me bad girl

If you wanna party
I got what'chu lookin' for
Come see me in the V.I.P.
It's very necessary
To be that kinda girl for me
If you are, then baby come on
Let's leave

[Chorus]
Ooh work me baby
Shakin' it the way I like
I'm ready to be bad
I need a bad girl (say yeah)
Get at me bad girl
What sexy lady's comin' home with me tonight?
I'm ready to be bad
I need a bad girl (super bad baby)
Get at me bad girl

[x2]
I'mma get one of dem
Get me one of dem
Get me one of dem
Get me one of dem
Get me one of dem
Oh oh oh oh
Get at me bad girl
I'mma get one of dem
Get me one of dem
Get me one of dem
Get me one of dem
Get me one of dem
Oh oh oh oh
Get at me bad girl


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019