Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Usher - Call Me A Mack

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Call Me A Mack".
3. Video është e këngës "Call Me A Mack", por nuk këndohet nga Usher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Usher - Call Me A Mack  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00[Usher speaking]

Yo!
What's sup?
Hey!
My name is Usher,
You can trust there ain't
No punks in this house,
And if U really wanna know what my name is
Just Call Me A Mack
Word,
Right!
Just call me the mack
Anytime baby,
Cause I ain't confused

[Usher singing]

I maybe kind of young
But I got a
Whole lot on manly in me
So I'm afraid
That I can't complain (Huh, ha!)
I don't mind
If U wanna come by my crib
And chill,
But just be sure
That U call me first
Because the last girl that tried
To just be droppin' on by (Oh, no)
Learned how to play a player
And do U know why,
Because the mack

[Hook]

Just Call Me A Mack
Cause I got it like that
U gotta play by the rules
Or I'll get back with U
It's a well known fact
That I got it like that
U gotta play by the rules
Just Call Me A Mack

Now, baby I ain't dumb
And all those silly
Games that U play
I see right through
So let me kick it to yah (To yah!)
I don't have a lot of girls,
But I gotta know
I'll get the respect that I give
That's just the way I live
Because the last girl
I had was moving
Things too fast (Slow down)
She tried to pull a fooler
And do U know
What had happened

[Hook (twice)]

[Usher's Rap]

The mack is right here
And yes I care as much
Just giving a little love
It's spreading everywhere
U see it's
Here
Here
And here
Catch a feeling
I'm having a little trouble
I know my girl will always
Hit it
Pit it
Like an orange
Cause it looks
Like numbness
My lovin' and
Hugin'
And bitterness
My peeps keep
Pumpin'
Humpin'
On stage
I'm engaged
And yes
The truth is it
U see an
Ugly woman
U better change

[Usher singing]

Oh, yes
Like Usher's my name
I can't go changing
My ways (Oh, no)
As long as I'm chillin'
Then baby
U can call me the mack

[Hook (3 times)]


Më Shumë Këngë Nga Usher:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet