Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Usher - Do It To Me

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do It To Me".
3. Video është e këngës "Do It To Me", por nuk këndohet nga Usher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Usher - Do It To Me  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Ooh no no, no no no noÂ….

[Verse 1:]
I got two-dozen roses, and a card that says baby I canÂ’t wait to see you later
We made dinner reservations, and no rules listen child you just pick the location
Now weÂ’re sitting at the table sippinÂ’ the finest wine having a damn good time
I know whatÂ’s on your mindÂ… I want you, you want me too stop frontinÂ’ I know exactly what you would you wanna do

[Chorus:]
Do it to me, I wanna feel you touch my body baby, body baby
Do it to me I garuntee you wonÂ’t regret it let me set it out like you ainÂ’t never had it
Do it to me I want you to grab me talk to me tell me how you like it when you want it when you all up on it ooh
Do it to me IÂ’m gonna give it to you, IÂ’m gonna make this a night to remember

[Verse 2:]
WatchinÂ’ you work the stick in the ride , the motion how you move from 3rd to 5
And imagine what itÂ’s gonÂ’ be when we get inside
And you put that ooh wee on me and you want me the same way, ooh I canÂ’t wait
IÂ’m tired of thinkinÂ’ about it, speakinÂ’ about it, baby itÂ’s time to be about it, turn off the lights, take off your
clothes, jump in the bed, and let it flow
Squeeze and holdinÂ’ bitinÂ’ scratchinÂ’ spankinÂ’ screaminÂ’ pullinÂ’ my hair when you need me everything goesÂ…baby when youÂ….

[Chorus:]
Do it to me, I wanna feel you touch my body baby, body baby
Do it to me I garuntee you wonÂ’t regret it let me set it out like you ainÂ’t never had it
Do it to me I want you to grab me talk to me tell me how you like it when you want it when you all up on it ooh
Do it to me IÂ’m gonna give it to you, IÂ’m gonna make this a night to remember

[Bridge:]
So long I waited for this night to get inside you look in your eyes and tell you baby take me IÂ’m yours
And if you feel anything like I feel, by the end of the night IÂ’m certain youÂ’ll be screaminÂ’ for more
I wanna do anything and everything to your body till you break down canÂ’t take no more
From the bed to the floor, to the top of the stairs you gonÂ’ get it baby please pleaseÂ…ooh DO IT TO MEÂ….

[Chorus:]
Do it to me, I wanna feel you touch my body baby, body baby
Do it to me I garuntee you wonÂ’t regret it let me set it out like you ainÂ’t never had it
Do it to me I want you to grab me talk to me tell me how you like it when you want it when you all up on it ooh
Do it to me IÂ’m gonna give it to you, IÂ’m gonna make this a night to remember


Më Shumë Këngë Nga Usher:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet