A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Usher - Do It To Me


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

Ooh no no, no no no noÂ….

[Verse 1:]
I got two-dozen roses, and a card that says baby I canÂ’t wait to see you later
We made dinner reservations, and no rules listen child you just pick the location
Now weÂ’re sitting at the table sippinÂ’ the finest wine having a damn good time
I know whatÂ’s on your mindÂ… I want you, you want me too stop frontinÂ’ I know exactly what you would you wanna do

[Chorus:]
Do it to me, I wanna feel you touch my body baby, body baby
Do it to me I garuntee you wonÂ’t regret it let me set it out like you ainÂ’t never had it
Do it to me I want you to grab me talk to me tell me how you like it when you want it when you all up on it ooh
Do it to me IÂ’m gonna give it to you, IÂ’m gonna make this a night to remember

[Verse 2:]
WatchinÂ’ you work the stick in the ride , the motion how you move from 3rd to 5
And imagine what itÂ’s gonÂ’ be when we get inside
And you put that ooh wee on me and you want me the same way, ooh I canÂ’t wait
IÂ’m tired of thinkinÂ’ about it, speakinÂ’ about it, baby itÂ’s time to be about it, turn off the lights, take off your
clothes, jump in the bed, and let it flow
Squeeze and holdinÂ’ bitinÂ’ scratchinÂ’ spankinÂ’ screaminÂ’ pullinÂ’ my hair when you need me everything goesÂ…baby when youÂ….

[Chorus:]
Do it to me, I wanna feel you touch my body baby, body baby
Do it to me I garuntee you wonÂ’t regret it let me set it out like you ainÂ’t never had it
Do it to me I want you to grab me talk to me tell me how you like it when you want it when you all up on it ooh
Do it to me IÂ’m gonna give it to you, IÂ’m gonna make this a night to remember

[Bridge:]
So long I waited for this night to get inside you look in your eyes and tell you baby take me IÂ’m yours
And if you feel anything like I feel, by the end of the night IÂ’m certain youÂ’ll be screaminÂ’ for more
I wanna do anything and everything to your body till you break down canÂ’t take no more
From the bed to the floor, to the top of the stairs you gonÂ’ get it baby please pleaseÂ…ooh DO IT TO MEÂ….

[Chorus:]
Do it to me, I wanna feel you touch my body baby, body baby
Do it to me I garuntee you wonÂ’t regret it let me set it out like you ainÂ’t never had it
Do it to me I want you to grab me talk to me tell me how you like it when you want it when you all up on it ooh
Do it to me IÂ’m gonna give it to you, IÂ’m gonna make this a night to remember


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019