Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Usher - Final Goodbye

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Final Goodbye".
3. Video është e këngës "Final Goodbye", por nuk këndohet nga Usher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Usher - Final Goodbye  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00It's time to say goodbye
It's over now
It's time to say goodbye

Is there a reason why our love could not last
I ask was it too strong for you to hold on pretty
Lady
I thought we had a master plan
But it takes a stronger man to walk away
Than to watch our love fade away

I often wonder how and why
I did not cheat I did not lie
I hope you know how hard I tried
But it's over for now
It's time to say goodbye

[Chorus]

I can't believe how suddenly things change
Yesterday we were in love but all I feel were
Heartaches
And pain
Day and night I tried deep inside to work things out
But in my heart I knew
I still had my doubts

I thought we made a symphony
It's over now no more harmony
I prayed so hard for love to fly (oh yeah)
It's time to say goodbye
Ooh bye bye bye bye bye

[Chorus]

Sorry I gotta leave
Baby I'm beggin' please
Ooh yeah yeah yeah
Bye bye bye bye

[Chorus]


Më Shumë Këngë Nga Usher:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet