Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Usher - Love Was Here

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Love Was Here".
3. Video është e këngës "Love Was Here", por nuk këndohet nga Usher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Usher - Love Was Here  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Baby tonight
If you come home
I'll make it right oh no
Love was here and gone

I ask myself
Now why have I been dreaming
2 bring imaginary
Real 2 life
I've done some searchin'
And prayin'
That you would always be stayin' (oh)
And I would learn
Learn 2 treat you right yeah

(So if)
So if you ask yourself
Does he reall love me
(Yes I do)
Will I be true
Throughout the time
(Ask yourself)
Do I know how 2 take good care of you
The answer that I truly love you
(And I really need you)
Will pop right in your mind

Love was here Baby
But now you're gone So far gone
Baby please Baby please
Please come home

Love was here Love was here
But you're gone
Baby please Baby
Just come back home Come home, come
home, come home
Come on home
Come on home Um....

I've given you a reason
Let me know (um yeah)
2 make your leave, it must have been
That I don't show
(You love)
You love the way you need
So girl I can't complain
(No)
Let's try to work it out
My heart's truly ashamed
(So if)
So if you ask yourself
Does he really love me
(Yes I do)
Will I be true
Throughout the time
(Ask yourself)
And do I know how 2 take good care of you
(Well, well)
The answer that I truly love you
(And I really need you)
Would pop right in your mind

[chorus]
Come home Come home come home
(Come on home Girl just come on home
come on home) This time I'll do you right
Let's ignore the
fuss and fight
Just come back home

Try to bring us back girl
So don't you ever leave

I used to love you But you're gone
I wanna hold you So come back home
I wanna be with you You and I alone
So baby please Oh

I used to love you But you're gone
I wanna hold you Please come back home
I wanna be with you I wanna be with you
So baby please Baby come back come
back home
Love was here yeah
Now you're gone
Baby please now
Come home come


Më Shumë Këngë Nga Usher:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet