Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Usher - Pop Ya Collar

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pop Ya Collar".
3. Video është e këngës "Pop Ya Collar", por nuk këndohet nga Usher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Usher - Pop Ya Collar  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Hello everybody, welcome today to the wonderful world of U.
Now check it, you have two options you can eat it or throw it away...

See it's a shame that when you're working hard
doing well people hate you
yeah buying nothing else but the best for yourself they really hate you
yeah ya gotta live for you and no one else
don't let em make you feel like you're not being real
just live how ya wanna live you gotta do for you

(Dig that)
If you work hard play hard
(Dig that)
And do what you wanna do
(Dig that)
Just pop ya collar don't let what people say bother you
(Dig that)
You perpetrators I got something to say
(Whats that?)
You can eat it or throw it away
(Picture that)
You're just mad cause you're following in my tracks now can u dig that? Hey

[Chorus 2x]

Hey ladies
(Yeah)
Hey fellas
(Yeah)
You know you're doing good cause they're jealous
they wanna hate you cause you're a go-getter pop ya collar
don't let 'em sweat ya

You can see me every week hanging out with a different girl sitting next to me
cause I'm not about to settle down right now
I gotta be free some of y'all fellas might be jealous but y'all know that don't faze me
I just pop my collar tip my hat and turn my backs on the ones who hated me

(Dig that)
Never going home alone
(Dig that)
If she follows then you know it's on
(Dig that)
She gets the beeper not the cellular phone
(Dig that)
I let her know I won't be around for long
(Dig that)
To all you haters I got something to say
(Whats that?)
You can eat it or throw it away
(Picture that)
Stop hatin, wishin, waitin, anticipating for my heat to fade

[Chorus 2x]

I break my neck for the things I get
so much sweat just so I can get that check
and I'm not gonna let nobody bring me down (Nobodys gonna steal the crown)
because I eat good I live good, I rock good, my life good
if you got a lot and you're working for it pop ya collar don't be afraid to show it

[Chorus fades out]


Më Shumë Këngë Nga Usher:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet