Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Usher - Slow Love

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Slow Love".
3. Video është e këngës "Slow Love", por nuk këndohet nga Usher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Usher - Slow Love  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Get em up get em up get em up
Come on come on
Come and get some of this
Yeah baby come on
Come and get some of this slow love
Let's get it on
Come and get some of this
Yeah baby you ready
Come and get some of this slow love

Lay back and relax
I've got the love
You've been searchin' for
Ain't out for games
So can't mess with your mind
I just wanna love you
And take my time
(Come and get)
Ohter guys like to
Hit and run
Baby I'm not the one
Can't stop till you're satisfied so

Come and get some of this slow love
(Slow love baby)
Ain't no need to rush
We've got all night to fly
(All night baby yeah, yeah)
Come and get some of this slow love
(Come and get this slow love oh)
Let's just take our time
And do it right

With a love like mine
No wrong can be done
Cause i'll be lovin' you
One on one
(One on one)
Don't know who loves you before me
Not sayin'
I'm a perfect man
But i'll love you perfectly
I'm not the kind of guy
Who likes to take it fast
Gotta make it last, tonight
Other guys
Like to hit and run
Baby I'm not the one
Can't stop till you're satisfied it's slow

Ain't gonna ask is it
Good to you
I know what to do
With the up and down
Round and round
I'm just gonna give it to you
(Just gonna give it to you girl...)

Nice and slow
Here we go ho!

(Yeah uh huh)
Here we go
(Come n' get)
Oh yeah
Here we go
(Come n' get some of this)
Yeah, yeah, yeah
(Come n' get)

[Chorus]

[Bridge]

[Chorus]


Më Shumë Këngë Nga Usher:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet