Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Usher - Think Of You

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Think Of You".
3. Video është e këngës "Think Of You", por nuk këndohet nga Usher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Usher - Think Of You  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Oh yeah
Sh de da de dup dem de doo

All the time I think of you
Holding on to someone new
Don't make me lose my mind
Seems like I been here before
Baby I can't take no more
Of you trying to play me out baby

I feel so strange thinking about you
After all the wrong you've done to me
I can't go on feeling like I do
Cause my heart loves you
I'm so confused

[Chorus]
Don't waste my time
Cause someone like me you'll never find
I thought we had a good thing
But I was wrong and now I must move on

To another love one that I can trust
With my heart I know she'll never run away
Just can't talk no more
So I'm out the door
Talk to me
Why you wanna play love games

[Chorus]
Don't waste my time
Cause someone like me you'll never find
I thought we had a good thing
But I was wrong and now I must move on

[Bridge]

[Chorus]
Don't waste my time
Cause someone like me you'll never find
I thought we had a good thing
But I was wrong and now I must move on


Më Shumë Këngë Nga Usher:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet