A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Usher - Truth Hurts


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

[Intro]
Yeah umm
See itÂ’s situations like this
That causes us players to get caught up
In umm the truth
Yeah
What you doing, where you been?
I paged you and you ainÂ’t hit me back
I been callinÂ’ and I know you see my number on that caller I.D.
Just listen to the words

[Verse 1]
I got reason to believe that youÂ’ve been foolinÂ’ around
The way you feel, the passion in us
The things you did
It donÂ’t matter to me
For what itÂ’s worth just donÂ’t lie to me
Cause that ainÂ’t what I need right now
Baby, everything we built on trust
YouÂ’re tearing it down
Cause I know the truth hurts {truth hurts}

[Chorus]
Tell me the truth now
What cha been doing and who
Ya been doing it with {truth hurts}
Where you been going and
How you been putting ya thing down {truth hurts}
Whatever youz was working I
Hope that it was worth it baby {truth hurts}
I got reason to believe that you been foolin around

[Verse 2]
Girl, IÂ’m really tryin hard to understand
I want to move on and put it in the past
Cause, you claim that you ainÂ’t doinÂ’ nothing
Must be my insecurities
ItÂ’s got the best of me right now
What I know I canÂ’t hold it inside of me
ItÂ’s gonna drive me insane

[Chorus]
Tell me the truth now
What cha been doing and who
Ya been doing it with {truth hurts}
Where you been going and
How you been putting ya thing down {truth hurts}
Whatever youz was working I
Hope that it was worth it baby {truth hurts}
I got reason to believe that you been foolin around

Bah bah bah bah baah
Bah bah bah bah baah
Bah bah bah bah baah
Bah bah bahbah
Sing it with me now
Bah bah bah bah baah
Bah bah bah bah baah
Bah bah bah bah baah
Bah bah bahbah
I canÂ’t hold on {truth hurts}

Now wait a minute
Oh, listen babe {truth hurts}
The truth is IÂ’ve got the secret
IÂ’ve been keeping from you baby
Cause I know that you
Will tear up the place
Punch me in my face
Pull the hot clips out
I think you need to sit down oh
I been blaming you
When I the one doing wrong
Im gonna go on
My guilty conscience
Is the real reason I wrote this song

[Chorus x2]
Tell me the truth now
What cha been doing and who
Ya been doing it with {truth hurts}
Where you been going and
How you been putting ya thing down {truth hurts}
Whatever youz was working I
Hope that it was worth it baby {truth hurts}
I got reason to believe that you been foolin around

Bah bah bah bah baah
Bah bah bah bah baah
Bah bah bah bah baah
Bah bah bahbah

Bah bah bah bah baah
Bah bah bah bah baah
Bah bah bah bah baah
Bah bah bahbah


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019