Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Usher - Whispers

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Whispers".
3. Video është e këngës "Whispers", por nuk këndohet nga Usher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Usher - Whispers  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00If I could I'd tell you (I would tell you how)
I feel girl, when I'm close to you
At times I'd wish that my (heart could tell you how)
Much I love you, but my heart speaks in whispers...

If my heart could speak you'd know
Girl if my heart could speak you'd know
That I love you so (and I'll never let you go
oh-no)

If you can feel what I felt (just now, kiss me)
To prove that your love for me is true
Two hearts that beat as one, send signals
To each other in whispers...

[Chorus]
I would tell you how I felt, if i could find the words
To describe (the way I feel when you are near)
Whenever you are by my side
What I feel inside is deep and I just don't know
What to say (because my words get in the way)
Everytime I try to say (I love you) what I feel
Deep inside

[Chorus]


Më Shumë Këngë Nga Usher:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet