Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Usher - You'll Be In My Heart

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "You'll Be In My Heart".
3. Video është e këngës "You'll Be In My Heart", por nuk këndohet nga Usher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Usher - You'll Be In My Heart  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00[Talking]
I gotcha
I'll be right here
You listen

[Singing]
Come stop your crying
It will be alright
Just take my hand
Hold it tight, now
I will protect you from, all around you
I will be here DONT you cry

For one so small
You seem so strong, now
My arms will hold you
Keep you safe and warm, This
bond between us
Can't be broken
So im gonna be here dont you cry
Cuz

[Chorus]
You'll be in my heart,
You'll be in my heart,
From this day on,
Now and forever more,
(for more.. na na na na..
ha ha.. come on.. yea)

WHY cant they understand the way we feel,
THEY just don't trust what they cant explain,
I know we're different,
But deep inside us,
We're not that different AT ALL,

[Chorus]
(You'll) You'll be in my heart,
See you'll be in my heart,
(From this day) From this day on,
(Ohh) Now and forever more (FOREVER MORE)
From this day on forever more, YOU'LL BE

You'll be in my heart
No matter what they say
You'll be, you'll be right here in my heart (Always)
Always (Always, Always, Always)

Dont listen to them
Cuz what do they know?
We need each other
To have, to hold
They'll see in time
I KNOW
WE'LL SHOW THEM TOGETHER

(YOU'LL BEEEEE)
You'll be (IN MY HEART) in my heart
(I'll always be there)
You'll be in my heart
(You know that) From this day on
Now and forever more

(You'll) You'll be in my heart
No matter what they say (No matter, no matter what they say oooh)
You'll be right here in my heart (No matter oh no matter)(always)
Always (Always, always)

Just look over your shoulder
(Euh listen, no matter what they say no no.. look over your shoulder yeah)
Just look over your shoulder
(I'll be right here, I gotcha) (I'll always be there)
Just look over your shoulder
(I'll be right there)
I'll always be there (Now that i gotch ya)
(No matter what they say)
Just look over your shoulder (No no no no no no no no no no no no no no no no no)
(No matter what, no matter what, no)

[Fading]

Just look over your shoulder
(No matter what they say no no hey yey yey hey HA)
Just look over your schoulder


Më Shumë Këngë Nga Usher:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet