A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Usher - What You Need


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

What You Need
{JD} (Usher)
{huh huh ha oooo ha}
It's sterile {who huh-yea huh-yea huh-yea)
Let's get it
Ooh oh oh oh oh oh oh oh {huh-ha huh-ha huh-ha}
US {ha}
You know what we do
Ooh oh oh oh oh oh oh oh
Let's get it {ha!}
Let's get it
Let's get it {ha}

[Verse 1]
I pull up at the light and see you looking my way {ho!}
I lay back in my seat and think of some pimp shit to say
It's been a while since one look
Made me feel this way
And I don't intend to let you go, no {come on, come on}

[Bridge]
And baby I can't wait (I can't wait)
To show you all around the world {say what, say what huh huh}
Oh girl oh girl {so put it in the water!}
I got what what you need (oh)

[Chorus]
Baby I can give you everything you need (every-thing that you need) {huh huh huh yeah}
Just trust your man and let me do me (let me do me baby)
I wanna take you places you only see on TV (oh oh oh girl)
Oh oh oh girl I got just what you need (yeah I got what you need) {come on}

[Verse 2]
I gotta make a move before the light tries to change {oh}
I let down my window and tell you to just follow me {un-huh, un-huh, un-huh}
I know you wanna come but you seem a little afraid
Trust me (trust me)
Say I promise I won't hurt you baby {here we go, here we go}

[Bridge]
I can't wait (I can't wait yeah) {uh huh}
To show you all around the world (all around the world) {one more time, one more time}
Oh girl oh girl
Feels so good I wanna say it again yeah
And baby I can't wait (ohh)
To show you all around the world {huh huh huh huh}
Ooo girl Oh girl {so shake what you got}
I got what what you need (oh)

[Chorus]
Baby I can give you everything you need (everything that you need) {huh huh huh yeah}
Just trust your man and let me do me (let me do me baby)
I wanna take you places you only see on TV (places you only see on TV)
Oh oh oh girl
I got just what you need {heh heh heh} (just what you need)

Oh!
Baby I can give you everything that you need (every-thing that you need) {say what}
Just trust your man and let me do me (let me do me baby) {uh-huh, uh-huh, uh-huh}
I wanna take you places you only see on TV (oh you only see on TV)
Ah oh oh girl
I got just what you need {heh heh heh} (oh girl I got just what you need)

[Usher speaking]
See right about now
We gonna take ya'll to D.C.
Chocolate city
We gonna set it out southeast style {yeah}
Like my main man Chuck Brown used to do {put it in the water!} (uh uh)

Ooo la la la (Ooo la la la uh uh)
Ooo la la la (Ooo la la la)
Say it now! {Hey!}
Ooo la la la {say what} (Ooo la la la)
Uh come on ooo la la la (Ooo la la la) {come on}
Help me
What you need

[Chorus]
Baby I can give you everything you need (everything that you need)
Just trust your man and let me do me (trust me, let me do me baby yeah)
I wanna take you places you only see on TV (Oh! Ooo la la la. Ha! Ooo la la la!)
Oh oh oh girl
I got just what you need (Come on! Ooo la la la) {ha}
Just what you need {put it in the water!}


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019