Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Usher - What You Need

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "What You Need".
3. Video është e këngës "What You Need", por nuk këndohet nga Usher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Usher - What You Need  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00What You Need
{JD} (Usher)
{huh huh ha oooo ha}
It's sterile {who huh-yea huh-yea huh-yea)
Let's get it
Ooh oh oh oh oh oh oh oh {huh-ha huh-ha huh-ha}
US {ha}
You know what we do
Ooh oh oh oh oh oh oh oh
Let's get it {ha!}
Let's get it
Let's get it {ha}

[Verse 1]
I pull up at the light and see you looking my way {ho!}
I lay back in my seat and think of some pimp shit to say
It's been a while since one look
Made me feel this way
And I don't intend to let you go, no {come on, come on}

[Bridge]
And baby I can't wait (I can't wait)
To show you all around the world {say what, say what huh huh}
Oh girl oh girl {so put it in the water!}
I got what what you need (oh)

[Chorus]
Baby I can give you everything you need (every-thing that you need) {huh huh huh yeah}
Just trust your man and let me do me (let me do me baby)
I wanna take you places you only see on TV (oh oh oh girl)
Oh oh oh girl I got just what you need (yeah I got what you need) {come on}

[Verse 2]
I gotta make a move before the light tries to change {oh}
I let down my window and tell you to just follow me {un-huh, un-huh, un-huh}
I know you wanna come but you seem a little afraid
Trust me (trust me)
Say I promise I won't hurt you baby {here we go, here we go}

[Bridge]
I can't wait (I can't wait yeah) {uh huh}
To show you all around the world (all around the world) {one more time, one more time}
Oh girl oh girl
Feels so good I wanna say it again yeah
And baby I can't wait (ohh)
To show you all around the world {huh huh huh huh}
Ooo girl Oh girl {so shake what you got}
I got what what you need (oh)

[Chorus]
Baby I can give you everything you need (everything that you need) {huh huh huh yeah}
Just trust your man and let me do me (let me do me baby)
I wanna take you places you only see on TV (places you only see on TV)
Oh oh oh girl
I got just what you need {heh heh heh} (just what you need)

Oh!
Baby I can give you everything that you need (every-thing that you need) {say what}
Just trust your man and let me do me (let me do me baby) {uh-huh, uh-huh, uh-huh}
I wanna take you places you only see on TV (oh you only see on TV)
Ah oh oh girl
I got just what you need {heh heh heh} (oh girl I got just what you need)

[Usher speaking]
See right about now
We gonna take ya'll to D.C.
Chocolate city
We gonna set it out southeast style {yeah}
Like my main man Chuck Brown used to do {put it in the water!} (uh uh)

Ooo la la la (Ooo la la la uh uh)
Ooo la la la (Ooo la la la)
Say it now! {Hey!}
Ooo la la la {say what} (Ooo la la la)
Uh come on ooo la la la (Ooo la la la) {come on}
Help me
What you need

[Chorus]
Baby I can give you everything you need (everything that you need)
Just trust your man and let me do me (trust me, let me do me baby yeah)
I wanna take you places you only see on TV (Oh! Ooo la la la. Ha! Ooo la la la!)
Oh oh oh girl
I got just what you need (Come on! Ooo la la la) {ha}
Just what you need {put it in the water!}


Më Shumë Këngë Nga Usher:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet