Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Usher - U Got It Bad

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Got It Bad".
3. Video është e këngës "U Got It Bad", por nuk këndohet nga Usher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Usher - U Got It Bad  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00When you feel it in your body
You found somebody who
Makes you change your ways
Like hangin' with your crew
Said you act like you ready
But you dont really know
Everything in your past
Wanna let it go

See I've been there
Done it, humped around
After all that this is what i found
Nobody wants to be alone
If your touched by the words to this song
Cause baby

(Chorus)
U got it, U got it bad
When your on the phone
Hang up and you call right back
U got it, U got it bad
If you miss a day without your friends
Your whole life's off track
Know U got it bad
When you stuck in the house
You don't wanna have fun
That's all you think about
U got it bad when your out with someone
But you keep on thinkin 'bout somebody else
U got bad

When you say that you love him
And you really know
Everything that used to matter
Don't matter no more
Like my money, all my cars
(you can't have it all and)
Flowers, cards and candy
(I do just cause)
Said I'm fortunate to have you girl
Want you know
(I really adore you)
All my people who know
What's going on
Look at your mate help me sing my song
Tell her
I'm your man your my girl
I'm goin' tell it to the whole whide world
Ladies say I'm your girl your my man
Promise to love you the best I can

See I've been there
Done it, humped around
After all that this is what i found
Everyone y'all are just like me
It's too bad that you can't see
That U got it bad

(Chorus)

U got it bad
(guitar solo)

(chorus fades till end)


Më Shumë Këngë Nga Usher:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet