Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Usher - Can You Help Me

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Can You Help Me".
3. Video është e këngës "Can You Help Me", por nuk këndohet nga Usher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Usher - Can You Help Me  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Living on an edge out of control
And the world just wont let me slow down
But in my biggest picture was a photo of you and me
Girl you know I tried all i could to provide all the material things that I thought would make you happy
I'm confused can you make me understand
Cause I tried to give you the best of me
I thought we were cool maybe I was part
But never took time to see!

Can u help me?
Tell me what you want from me
Can u help me?
Tell me why you want to leave
Baby help me
Without you my whole world is falling apart
And I'm going crazy! Lifes a prison when your in love alone

(Oh girl) I need you to come back home (you know I need you) I don't want to be alone

Girl I put your love up on a shelf
And I guess I just left it to die
Now were not together, cause I hurt you too many times
And now your not around
I wish for every moment of time
That got wasted we used it to make sweet love.
Baby be my guide please take my hand
Want you to know that I got you.
If you need it. I don't want to be on the outside looking in
I got to have you girl can’t you see it.
Will you help me?
Tell me what you want from me

Can u help me?
Tell me why you want to leave
Baby help me
Cause without you my whole world is falling apart
And with out I think I’ll go crazy! Life's a prison when your in love alone

(Oh girl) I need you to come back home (you know I need you) I don't want to be alone

(Please stay don't go) To give me another chance I want to be your man
Girl, you got me down here on my knees
Crying, begging pleading
I’ll do anything for your love
Would you help me?
Tell me what you want from me
Can u help me?
I don't understand
Girl Im just a man
Help me
Can help me
With out you my whole world is falling apart
And without you girl I'm going crazy! Life a prison without your love

Can u help me?
Tell me why, why, why, why, why, why
Can u help me?
Girl I'm here this time because your all I got
Can u help me?
Help me understand why I can’t be your man
It’s driving me crazy
Crazy, crazy, crazy

Fading


Më Shumë Këngë Nga Usher:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet