Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Usher - Heavy

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Heavy".
3. Video është e këngës "Heavy", por nuk këndohet nga Usher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Usher - Heavy  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00[...TALKiiN AT DA START...]

VERSE 1:
Living the life i live
i had to grow up quik so I
became my man instantly
accepted the responsibilities
even ma name in lights
curtain goes up and i kno all eyes are on me
and the world dnt stop
when i get home
i gotta satisfy her needs and its so heavy

CHORUS:
Feels like the weight of the worlds on ma shoulda
sometimes i wanna run away but its so heavy
everyday it gets harder the pressure
but i gotta do what i gotta do baby

VERSE:
What should i say to her
When i kno shes hurt
but i was raised to be a man to find
do everything i can to survive
But i hate that i miss christmas (with my family)
Wasnt there for a valentines kiss(for my baby)
but i cant replace lost tyme
noo but cant u see baby im trying
but its heavy

CHORUS:
Feels like the weight of the worlds on ma shoulda
sometimes i wanna run away but its so heavy
everyday it gets harder the pressure
but i gotta do what i gotta do baby x2


Më Shumë Këngë Nga Usher:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet