Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Usher - Dat Girl Right There

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dat Girl Right There".
3. Video është e këngës "Dat Girl Right There", por nuk këndohet nga Usher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Usher - Dat Girl Right There  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00I been from shorty to shorty
From the nice girls to naughty ones
Coming up short straning my throat
Trying tell them just what I want
Then I saw youuuuuuuuu and I new you wasent
Playing no hey hey I I I forgot all the
Skinny model chicks were
When I did it they get it they try to flip it
For me to hit it but I only want youuuuuuuu
And girl I ain't even playing no hey I said
You
(You the only one I want)ay bay bay
(You the only one I need) you
(You the only one I see)I said you
(Girl bring it all to me)you
(The only one with you)you
(The only to be with)you
(The only one I wanna kiss) you
(Girl bring it all to me)

That girl right there with the big
Door nobbie earings on
That girl right there with her
Stomach all out she got me gone
That girl with the lip tatoo
That girl right there (that girl right there)
I need you right here (I need you right here)
That girl right there there there
There right there
There right there
No no no
There tight there

I I all these diamonds all up in this watch but
I'm looking at you? wined it up knowing that you
Can't keep it hot just the tatoo right above yo
Butt? my rides right outsdie looking so cold(come see it girl)I know you know but you don't wanna be alone so let me show you
(You the only one I want)ay bay bay
(You the only one I need) you
(You the only one I see)I said you
(Girl bring it all to me)you
(The only one with you)you
(The only to be with)you
(The only one I wanna kiss) you
(Girl bring it all to me)

That girl right there with the big
Door nobbie earings on
That girl right there with her
Stomach all out she got me gone
That girl with the lip tatoo
That girl right there (that girl right there)
I need you right here (I need you right here)

That girl right there there there
There right there (ay bay bay)
There right there (I'm in club hollering)
There tight there (ay bay bay)

Say lil momma what it do I got no
Time for no faking so let me get
Up in it cause I'm a beast with it
I can hit it from the side to the
Back you gonna have to really
Get on my level cause I'm a freak
With it and shes filling the way my plaques hang put you in this range? you with kane? h.u double
R to the caine beat it out the frame you already
Know my name while we doing our
Thing you all over the sheets in the jeep as we freak
To the beat like that I'm the best in the game
Whoever gor a problem you can holla we can
Put a hundred stacks on that you can ride
In the jeep or the drop the drop go fast
Tell them other duded that I'm passed
I beatr it iut the frame like bang bang bang hit it
Until she tell me she about to go insane.

(You the only one I want)ay bay bay
(You the only one I need) you
(You the only one I see)I said you
(Girl bring it all to me)you
(The only one with you)you
(The only to be with)you
(The only one I wanna kiss) you
(Girl bring it all to me)


Më Shumë Këngë Nga Usher:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet