Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Usher - What's A Man To Do

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "What's A Man To Do".
3. Video është e këngës "What's A Man To Do", por nuk këndohet nga Usher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Usher - What's A Man To Do  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00-

Listen...

Verse 1:
I'd be lying if i told you
That i didn't see it coming
Be more of a liar if i said
Hey i didnt want it to be something
You deserve much better
For the love that you have shared
I know you wont believe it
But girl i swear
That i got love for you
Big love for you
Even when im tripping
The fact remains that
You will always be my baby, my baby

Hook:
But take the truth
Baby take the truth
I cant hide my feelings
Especially when the whole world can see

Refrain:
That my heart is in two different places
I got you in my life and i wanted her right
But its hard to let it go
When my love has two different faces
And i cant pretise coz they both look right
Someone tell me what's a man to do

When he's loving two
And he don't wanna lie
But he can't tell the truth
What's a man to do
When he's loving two
But he can't keep his heart
In two different places
In two different places

Verse 2:
I know you feel it coz you say
There is much more to this story
But i'd be a fool to say
I trust her and im always gona love her
You know that you dont wanna hear
I been living on the edge baby
So i guess yea baby
She aint nothing but she is real
But why take her through it
When i still got love for you
Big love for you
Even when im tripping
The fact remains that
You will always be my baby, my baby

*Hook:

*Refrain:

Bridge:
I wanna tell you its over
That i ain't thinking of her
I wanna really mean it
That i want you to see it
That im really trying to leave her behind
And im trying not to make you cry
I wanna tell you that
I ain't playing games and im dedicated to recieve a change
But when i look in the mirror
It's the same old me

*Refrain:


Më Shumë Këngë Nga Usher:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet