Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Usher - Before I Met You

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Before I Met You".
3. Video është e këngës "Before I Met You", por nuk këndohet nga Usher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Usher - Before I Met You  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00- Intro:
Saw you for you yeah
(Remember x15)
you changed my life in so many ways
I just look back to how I used to be and how you
dealt with me just want to thank you for

Verse 1:
Just in case I never see your face again (face again)
Just in case the worst was meant to happen (happen)
Just in case tomorrow never come there is something you should know (should know)
I've given you every bit of the man I am (of the man I am)
I know at times it wasn’t pretty but it was all I had
I never held back not one lil bit and the world can attest to this
And baby you flipped my program upside down (listen to me now)

Refrain:
I was a hustler and player girl before I met you
I'd drink a lil something then hit a lil something
But how you made a difference, look what I've been missing
You got my life together and I thank you forever
I really used to throw a lot before I met you
But I do one every night and sometimes I had two
But all that done changed my game my frame of mind you got it right
And I love you life, girl I love you for life

Verse 2:
There was so many times I wasn’t there for you
And for everyone of those times I hated myself for
The way I went about it the ups and the downs one foot in while the other foots out
Loving on you loving on another and I ain't no different from any of the brothers
What I did to you right here right now in this here place
In this here space as my heart pour out as I state my case as I break it down
To tell you where I'm coming from so you’ve seen the good you’ve done
So you’ve feel the change you’ve made stay with me everyday

Refrain:

Bridge:
Girl if I died tonight before I wake
Know that you touched my life in oh so many ways
And sugar this song is this I had to give would you remember
Remember my heart remember it was good remember that I tried as long as I could
Remember that I gave till I had nothing else remember my voice

*Refrain:

Remember (x15)
Won't you remember?


Më Shumë Këngë Nga Usher:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet