Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Usher - Will Work For Love  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Can you help me?
Anybody out there help me
Please can you help me?

Excuse me mister, I fell on hard times, I need some help
But don't need a dime, don't turn away, I'll wash your clothes
If you let me stay, find your revoke,
Day after day, people walk by, I can't catch their eyes
I hold up my sign,

it says:
Will work for love
I will (3x)I'll work for love, overtime
Babe, it says will work for love
I will (3x) I'll work for love, for all my life
I will work for love

Can you help me?(help me)
Anybody out there help me (does anybody out there)
Please can you help me?

Excuse me you two, got love to spare?
Search my whole heart, it ain't none in there
pardon me sista, i'm on my last
Don't have no love, but that's ok, god bless

Day after day people walk by, I can't catch their eyes
holdin up my sign,

it says:
Will work for love
I will (3x)I'll work for love, overtime
Babe, it says will work for love
I will (3x) I'll work for love, for all my life
I will work for love

I remember the day i lost my heart (hey yeah)
took it for granted i went to far
fall down, cried and to feel that love again
I Hold on this sign till the very end
Do anything

I will (3x)I'll work for love, overtime
Babe, it says will work for love
I will (3x) I'll work for love, for all my life
I will work for love

Help Me
I will work for love.


Më Shumë Këngë Nga Usher:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet