A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Usher - Revolver


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

Cut me
Cut me with your tounge
Then love me when it's over
You dont even know just
How you much you taunt me
Taunting and provoking
Keep words unspoken
Pandora's box is open

Blame brings pain
Accusations seal
These walls
Walls built up
To shield from pain
Pain of finding fault
Revolving back to pain
And we need to stop

Chorus:
Just like a revolver, babe
Just like a revolver
(It goes around)
Just like a revolver, babe
But i'd rather resolve it, babe
Just like a revolver, babe
Just like a revolver
(It goes around)
Just like a revolver, babe
But we gotta resolve it babe

Piercing
Piercing with my actions
Spitefully ignore you
I don't even care
Just how much you take
Biten and it's potent
You hate it and i know it
Pandora's box is open

(Repeat 2nd verse)

These walls get high baby (3x)
It won't ever come down
These walls get high baby (3x)
It wont ever come down

Round and round
Like the game roulette
Step on up kid
And place your bet
Round and round
Is the route we choose
Play that game, man
We all gonna lose

(Chorus)


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019