Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Usher - Prayer For You

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prayer For You".
3. Video është e këngës "Prayer For You", por nuk këndohet nga Usher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Usher - Prayer For You  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00



(Usher Speaking)You gunna say something to the people

Prayer for you
A prayer to you

(Usher Speaking) Do I sound that bad

Just the simple thought of you means everything
To my life you give meaning you're the best thing
So precious my gift for life
That's why I send you up this prayer
I pray for your protection your covering
That everything intended for you you'll receive
And I'll believe he'll guide you
Lord honor my prayer

Prayer for you
A prayer to you

(Usher Speaking) I pray for you

Pray for you

I'll do my best to be there for you everyday
To be what my father wish he was to me
Baby I got you
Daddy you'll be there
I'll be there
To encourage you to the best you can be
You carry my name I pray that your better than me

(Usher Speaking) I ain't going nowhere
Even when I get on your nerves
Cause I'm your daddy

My prayer for you

(Usher Speaking) Son I pray for you






Më Shumë Këngë Nga Usher:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet