A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Usher - Party


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Party" kënduar nga Usher.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Chris Brown - Party

[Intro: Usher & Chris Brown]
Oh, hey
Yeah, it's Breezy
Yeah, yeah, yeah

[Chorus: Chris Brown]
Pull up on your bi**h, tell your man I'm sorry
Hundred on my wrist, jumpin' out the 'rari
Ooh, she hit the splits, she know how to party
When I'm with my clique, we know how to party
How to party, yeah, we know how to party
How to party, yeah, we know how to party
How to party, yeah, we know how to party
How to party, yeah, we know how to party

[Verse 1: Chris Brown]
Bitches dancin' naked in my livin' room
She straight out of college, just turned 22
Girl, get your money up, I ain't even mad at you
Got you all on me, makin' these niggas catchin' attitudes
Tell 'em don't start it, my niggas retarded
Fuck the judge and the sentence, huh, I got a good lawyer
I got a few girls on the way, baby girl, you ain't leavin'
It's my birthday with the cake, f**k it up, then let me eat it

[Chorus: Chris Brown]
Pull up on your bi**h, tell your man I'm sorry
Hundred on my wrist, jumpin' out the 'rari
Ooh, she hit the splits, she know how to party
When I'm with my clique, we know how to party
How to party, yeah, we know how to party
How to party, yeah, we know how to party
How to party, yeah, we know how to party
How to party, yeah, we know how to party

[Verse 2: Usher]
Yeah, I just got the ring, I think I deserve a toast
Shout out to my team, we be out there doin' the most
Girl, come to my place, but don't bring no clothes
Let's be dirty babe, baby, drop it low
Pop rubber bands all on her ass, baby been eating her wheaties
All in the back, dishin' the cash, make me if you need it
I got a few girls on the way, baby girl, you ain't leavin'
It's my birthday with the cake, lick it all, let me eat it

[Chorus: Chris Brown]
Pull up on your bi**h, tell your man I'm sorry
Hundred on my wrist, jumpin' out the 'rari
Ooh, she hit the splits, she know how to party
When I'm with my clique, we know how to party
How to party, yeah, we know how to party
How to party, yeah, we know how to party
How to party, yeah, we know how to party
How to party, yeah, we know how to party

[Verse 3: Gucci Mane]
It's party, party, party like a nigga just got out of jail
Flyin' in my 'rari like a bat that just flew outta hell
I'm from the east of ATL, but ballin' in the Cali hills
Lil mama booty boomin', that bi**h movin' and she standin' still
I know these bi**hes choosin' me, but I got 80 on me still
I'm tryna f**k, who tryna chill? 'Cause I'm just tryna pay some bills
I'm multi millionare LaFlare, this watch here cost a quarter M
Just look at me and look at them, I smashed her on my first attempt
Like Scarface bi**h, the world is mine, you should read the blimp
So either you gon' take a ride, or you gon' stay with him
'Cause I got places I can be, I get yo ass on the scene
Gucci, CB VIP, so f**k them niggas, look at me, Wop

[Chorus: Chris Brown]
Pull up on your bi**h, tell your man I'm sorry
Hundred on my wrist, jumpin' out the 'rari
Ooh, she hit the splits, she know how to party
When I'm with my clique, we know how to party
How to party, yeah, we know how to party
How to party, yeah, we know how to party
How to party, yeah, we know how to party
How to party, yeah, we know how to party

Kaltrina Molliqaj - Party

make up hot jam ne club me muzik are en bi baby es up disponimi eshte nalt ne maximum tensionin e ngriti vetem une kam stil te forte se sot jam une e trent te gjithe me shikojn mu afru nuk guxojne kam stil te forte jam une e trent te gjithe me shikojne mu afru nuk guxojne

ref 3
party ne kete club muzika nother grand atmosfera hot to hot

make up hot jam ne club me muzik are en bi baby es up disponimi eshte nalt ne maximum tensionin e ngriti vetem une kam stil te forte se sot jam une e trent te gjithe me shikojn mu afru nuk guxojne kam stil te forte jam une e trent te gjithe me shikojne mu afru nuk guxojne

ref 5
party ne kete club muzika nother grand atmosfera hot to hot

Kastro Zizo - Party

jo jo jo jo jo jo jo jo party un e gjeta veten ne nje
party eshte party
when ay lodeen sazyy
whaen ay lodeen sazy
party e gjeta veten nje nje
partyy esht party
when ay lodeen sazy
when ay lodeen sazy

go fay baby give go fay
go fay beby give go fay
nuk e di un bejbi joogen
une e di se ti em futen
boy

sa her un ty te kam pran sa gjera me than sa her un ty te shikoj aq her per ty un mendoj un nuk mund te tregoj se me me ty me sgaboj e din ti se ty te dashuroj se ti em ke fut ne loj

go fay baby give go fay
go fay beby give go fay
baby tipps
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019