A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Usher - Scream


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/04/2012

2012-04-26T17:54:29Usher, baby,
Yeah, we did it again,
And this time I'mma make you scream...

USHER! Yeah, man...

I see you over there, so hypnotic,
Thinking 'bout what I do to that body,
I get you like:
'A-uh baby uh baby baby',
'A-uh baby uh baby baby',
Got no drink in my hand,
But I'm wasted,
Getting drunk of the thought of you naked,
I get you like:
'A-uh baby uh baby baby',
'A-uh baby uh baby baby'...

And I ain't trying to fight it, to fight it,
But you're so magnetic, magnetic,
Got one life, just live it, just live it,
Now relax, sing it on your back...

If you wanna scream, yeah,
Let me know and I'll take you there,
Get you going like:
'Ah-uh baby baby uh baby',
'Ah-uh baby baby uh baby',
If you wanna turn right,
Hope you're ready to go all night,
Get you going like:,
'Ah-uh baby baby uh baby',
'Ah-uh baby baby uh baby',
If you wanna scream...

Yeah, come on...

Kill the lights, shut 'em off,
You're electric,
Devil eyes telling me come and get it,
I have you like:
'A-uh baby uh baby baby',
'A-uh baby uh baby baby',
Girl tonight you're the prey,
I'm the hunter,
Take you here, take you there,
Take you wonder,
Imagine me whispering in your ear,
Then I wanna, take off your clothes and put something on ya...

And I ain't trying to fight it, to fight it,
But you're so magnetic, magnetic,
Got one life, just live it, just live it,
Now relax, sing it on your back...

If you wanna scream, yeah,
Let me know and I'll take you there,
Get you going like:
'Ah-uh baby baby uh baby',
'Ah-uh baby baby uh baby',
If you wanna turn right,
Hope you're ready to go all night,
Get you going like:,
'Ah-uh baby baby uh baby',
'Ah-uh baby baby uh baby',
If you wanna scream...

I'm gonna make you scream loud, louder, scream louder,
Louder, louder, louder,
Hey, tonight I scream, I'm on need...

If you wanna scream, yeah,
Let me know and I'll take you there,
Get you going like:
'Ah-uh baby baby uh baby',
'Ah-uh baby baby uh baby',
If you wanna turn right,
Hope you're ready to go all night,
Get you going like:,
'Ah-uh baby baby uh baby',
'Ah-uh baby baby uh baby',
If you wanna scream...


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019