Më mbaj mend (për 1 muaj)


Usher - Scream

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Scream".
3. Video është e këngës "Scream", por nuk këndohet nga Usher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Usher - Scream  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/04/2012

2012-04-26T16:54:29+00:00

Usher, baby,
Yeah, we did it again,
And this time I'mma make you scream...

USHER! Yeah, man...

I see you over there, so hypnotic,
Thinking 'bout what I do to that body,
I get you like:
'A-uh baby uh baby baby',
'A-uh baby uh baby baby',
Got no drink in my hand,
But I'm wasted,
Getting drunk of the thought of you naked,
I get you like:
'A-uh baby uh baby baby',
'A-uh baby uh baby baby'...

And I ain't trying to fight it, to fight it,
But you're so magnetic, magnetic,
Got one life, just live it, just live it,
Now relax, sing it on your back...

If you wanna scream, yeah,
Let me know and I'll take you there,
Get you going like:
'Ah-uh baby baby uh baby',
'Ah-uh baby baby uh baby',
If you wanna turn right,
Hope you're ready to go all night,
Get you going like:,
'Ah-uh baby baby uh baby',
'Ah-uh baby baby uh baby',
If you wanna scream...

Yeah, come on...

Kill the lights, shut 'em off,
You're electric,
Devil eyes telling me come and get it,
I have you like:
'A-uh baby uh baby baby',
'A-uh baby uh baby baby',
Girl tonight you're the prey,
I'm the hunter,
Take you here, take you there,
Take you wonder,
Imagine me whispering in your ear,
Then I wanna, take off your clothes and put something on ya...

And I ain't trying to fight it, to fight it,
But you're so magnetic, magnetic,
Got one life, just live it, just live it,
Now relax, sing it on your back...

If you wanna scream, yeah,
Let me know and I'll take you there,
Get you going like:
'Ah-uh baby baby uh baby',
'Ah-uh baby baby uh baby',
If you wanna turn right,
Hope you're ready to go all night,
Get you going like:,
'Ah-uh baby baby uh baby',
'Ah-uh baby baby uh baby',
If you wanna scream...

I'm gonna make you scream loud, louder, scream louder,
Louder, louder, louder,
Hey, tonight I scream, I'm on need...

If you wanna scream, yeah,
Let me know and I'll take you there,
Get you going like:
'Ah-uh baby baby uh baby',
'Ah-uh baby baby uh baby',
If you wanna turn right,
Hope you're ready to go all night,
Get you going like:,
'Ah-uh baby baby uh baby',
'Ah-uh baby baby uh baby',
If you wanna scream...


Më Shumë Këngë Nga Usher:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet