Më mbaj mend (për 1 muaj)

Uskana - Minire Moj Bije Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Minire moj bije
Shamine kuq e zije

hajde dalim n'bafçe
ta hekim pak mërzine (x2)

Un' në bafçe dola
Verenin e morra

Vereni spom hiqet
zemra flak pom digjet (x2)

Do t'i lutem babës
mem çu në Tirane
Ilaq ska vereni
Minire moj bije
Ky veren i shkrete
mushkrit' m'i ka ngie

Ky veren i zije
don ilaq me pije

Një ilaq dashnije
jetën për me shtye
me u knaq kapake
me i mbyll syt rehate

Telegram i shpejtë
për mu paska mrrije

Selam bani nanës
Minirja dha shpirt
Selam bani babës
Minirja nrroj jete
Selam bani nanës
Minirja dha shpirt
Uskana
Publikimi: 23/04/2021


Uskana - Minire Moj Bije
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Minire Moj Bije".
3. Video është e këngës "Minire Moj Bije", por nuk këndohet nga Uskana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Uskana:


Komente 0