Më mbaj mend (për 1 muaj)

Uskana - Vaj Zamani Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

VAJ ZAMANI I DJEMVE TE RINJ
PER PA I MBUSHUR MOR NJIZET VJET
* QENKA SHKROJTUN PREJ PERENDISE
* ME MARRE RRUGEN PER NE GURBET

U MUNDOVA GAJRET BONA
MOS ME I VU VETES NJI SIKLET
* GJER N’AMERIK SHOKE UNE SHKOVA
* SE PER MU ILAQ NUK U GJET

DALLENDYSHE KAH FLUTURONI
PO UA LEJ NJE POROSI
* N’USKANEN TIME KUR TE KALONI
* THUNI PASKA VDET NJAJ DJALI RI
Uskana
Publikimi: 13/07/2019


Uskana - Vaj Zamani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vaj Zamani".
3. Video është e këngës "Vaj Zamani", por nuk këndohet nga Uskana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Uskana:


Komente 0