Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
 • Emri i Vërtetë:
 • Vallerio Hilaj
 • Vendlindja:
 • Mitrovice 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: V-Ag është një këngëtar. Emri i vertet eshte Vallerio Hilaj. Me muzike filloj te mirret nga fundi i vitit 2008,kur edhe formoi grupin e tij "The Dangerous Alboz" ne shqip "Shqipet e Rrezikshme".Kengen e pare e inqizoi ne fillim te vitit 2009.Po ne ket vit grupi morri emrin "The Immrotel", ne shqip "Te pavdekshem".Ne dhjetor te vitit 2009 grupi merr emrin T.O.G "The Original Gangser" ne shqip "Gangstera Origjinal" dhe V-AG largohet nga grupi dhe fillon solo karrier,deri n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

P-Don

Black-T

Zone'x

Philipsx Tell'em

Tossi G

Ard'y.A.K.A.Shkatrrusi

Extrel

Honex

T-One

Mc'boss

Tags: V-Ag, Vallerio Hilaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet