Më mbaj mend (për 1 muaj)

V-Albo - Realiteti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


.........................................................
Jom kon i vogel po tash une jam rrit
Do thojn sen ska bo e do thojn kshyre ku ka arrit
Ne Tropoj jom lind 09.12.92ta
Hala pa dal mir armikun e myta
6 vjet nosek nshkoll me plot probleme
Se kurr srrisha rahat thojshin e kom met leme
Visar dvraft zoti kur dal jasht ndryshon moti
Shum her jom kthy me gjak e tu piku loti
I bona do vjet lakmova me dal ngurbet
Mas 1 jave mdul loti menojsha se jom met vet
Dikur u adaptova venin tem kurr se harrova
Gjdo sen ne atdhe gjithmon e lakmova
Edhe pse se kom pas let jeten me perjetu
Dove sja nin se nuk osht let at koh me harru
Plot tkqija kom pa e mos pafsha mo
100 her kom pas me dek po une koksha gjall hala
.........................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend


Nuk kemi video për këtë këngë.


V-Albo
Publikimi: 28/05/2011


V-Albo - Realiteti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Realiteti".
3. Video është e këngës "Realiteti", por nuk këndohet nga V-Albo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga V-Albo:


Komente 0