Më mbaj mend (për 1 muaj)

V-Albo - Qka (demo) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

V-Albo
.................................................
Qka dashte o bir kafshe
Kshyre vetin para meje mos e pafsh
Qa arrite qa i zbrite
I thom .... qa bone i habite
DOn zdon rakin ma kafshon
Ski qa bon veq veten e bllokon
Dosti yt rrafsh ty ta bon
Slishoj kungja po ti qi te ton
E xhelozija si smuj tu ka bo
Veq se une egzistoj hala
19 vjet po me mu sta qet
.........................
Tsha se ki let e ki verrtetu
Se ti ski koqe mu shty me mu
Ton e kan thon e ton e din
V-Albo ta qin ty familin
.................................................

Ky tekst u dërgua nga  Gazmend


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 27/09/2013


V-Albo - Qka (demo)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qka (demo)".
3. Video është e këngës "Qka (demo)", por nuk këndohet nga V-Albo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga V-Albo:


Komente 0