Më mbaj mend (për 1 muaj)

V-Albo - E Di (Feat. Daddy F)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


.........................................................
E jo halo n'bes liri jo n'thes
Sen sjom ka pres pre kerkujt interes
Mes n'mes t'botes bota po sillet
Un rri i ngoj gjithcka osht ka ndihet
A pom nin tash ka lloj lloj menime
Perjetime gzime momente me plot pikllime
Kujtime trralla po une hala su nala
Ska tfala per ata qe kallxojn prralla
E di shum her thu demek une zvy sen
E di qe lutesh me e pas tnjejtin vend
Plot se pranojn realitetin se pranojn
Skan pik vetbesimi vendin e par e dojn
Prit niher deri sa me rrulla tmushet topi
Luftoj per ata qe ta kom se dikur ajo hupi
Kush osht V-Albo qe u rriten nga femirija
Ju hupi dashnija tash ju rroki gjelozija
.........................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend


Nuk kemi video për këtë këngë.


V-Albo
Featuring: Daddy F
Publikimi: 20/02/2013


V-Albo - E Di
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Di".
3. Video është e këngës "E Di", por nuk këndohet nga V-Albo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga V-Albo:


Komente 0