Më mbaj mend (për 1 muaj)

V-Albo - Veq Fillimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

.........................................................
Kush ka gjujt edhe qka kan thon
E di qka po don po kta anash mi lon
Se njejt pi thu edhe qka ki shtu
Ose qa ki menu ose ndryshe ki deshtu
Nuk o ktu naper kllapa nuk merrna me 2pac-a
Ktu e kom ............................
Mos qo kungja se ta qi familin
Kta e din po bohen keshe spo nin
Qaty ku jena na aty ku na rrim
Back to studio per dit hina hina
Sikur me ja nis tu i kall qibritat
I qes

Ky tekst u dërgua nga  Gazmend


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 19/07/2013


V-Albo - Veq Fillimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veq Fillimi".
3. Video është e këngës "Veq Fillimi", por nuk këndohet nga V-Albo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga V-Albo:


Komente 0