Më mbaj mend (për 1 muaj)

V-Albo - Une Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


...........................................................
Bina sene shmek edhe pse kejt jon tum njek
Vesin qa po boj ju thom ky osht viti ma i nxet
Per mu nuk u kon leht me bo qata qe dashta
Natyra jem kurr su pershtat me lloj kashta
Prej joly i musht me tym chill e di dokna kill
1 vodkt mbon shoqni nermal skaloj nat pa pidh
Ti mos u kap maj distanc prej tripav tmi
Hupi vedije prej pije sdon me thon qe jom fmi
Dokna i fort edhe pse jom i bom tok
Rri nonstop high V.I.P me plot shok
V-Albo rapp'prezent shqipe ju ku jeni
E boj me stil temin e jo si Eminemi
Beati arab hajde sonte me mu n'club
E boj senin e qart si me kon hit em up
Hajde krejt ju sonte hands up
...........................................................

Ky tekst u dërgua nga  GazmendPublikimi: 06/07/2013


V-Albo - Une
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une".
3. Video është e këngës "Une", por nuk këndohet nga V-Albo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga V-Albo:


Komente 0