Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vëllezërit Zeqiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Vëllezërit Zeqiri është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Në vitin 2016, Vëllezërit Zeqiri publikojnë albumin "Vëllezërit Zeqiri"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

Vëllezërit Zeqiri (2016)

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Vëllezërit Zeqiri

Komente 0