Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Dervishi - Sulltana E Qafes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ne Qafë te Ujmirit ka dal Mikajli
Aty ishte nji shqipe mali
Shqipe mali me emrin Sulltane
qe e preu hasmin me gerhere
Vëllezerit Dervishi
Publikimi: 09/05/2021
Muzika: Demir Krasniqi
Teksti: Demir Krasniqi
Orkestrimi: Artan Jusufi
Studio: Lear
Cifteli: Musa Izeri, Bekim Selimi
Kafall: Ardi Osmani
Video Produksioni: Arben Mehmeti
Drone: Blend LimaniVellezerit Dervishi - Sulltana E Qafes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sulltana E Qafes".
3. Video është e këngës "Sulltana E Qafes", por nuk këndohet nga Vellezerit Dervishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vëllezerit Dervishi:


Komente 0