A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Vëllezrit Lecaj - Kënga E Punës


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  12

31/12/1994

1994-12-31T00:00:00

Këngë e Albumit:

KujtimiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kënga E Punës" kënduar nga Vëllezrit Lecaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


teksteshqip.com © 2007 - 2018