A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: V-Ton is a singer of Hip-Hop music. VTon Esht nje artist i ri nga Tetova. Në Dhjetor 2009, Shpat Kasapi merr pjesë në Zhurma Show 2009 me këngën "Ti Je Ajo", në bashkëpunim me V-ton. Më datë 8 Korrik 2018, V Ton publikon videoklipin "A Po T'dokna"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Black-Eagle

The Rose

J.B.

Ralien

Albo 06

Fida

Diti-G

Don M1no

P-Life

Dashoni


Tags: V-Ton, V Ton, Veton Osmani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019