Më mbaj mend (për 1 muaj)

Të Gjithë I Urojnë Ditëlindjen Vaçe Zelës

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
[09-04-2013]
Pa diskutim të gjithë përulen para ikonës të muzikës së bukur shqiptare, Vaçe Zela.

Këngëtarja e madhe sapo e ka festuar ditëlindjen e saj të 74-të dhe të gjitha personazhet publike, ndoshta edhe ata që janë të rinj në moshë, kanë dashur që në rrjetet sociale, në pamundësi për ta takuar, ta urojnë në këtë përvjetor.Simboli i muzikës shqiptare, Vaçe Zela, vazhdon të jetojë e përmalluar në Bazel të Zvicrës, ndërsa thotë se flamuri kuqezi që mban ia tregon asaj origjinën dhe shpirtin e shqiptarit. Një urim vjen edhe nga ne: Jetë të gjatë, Vaçe!
 (Maksim Gjokaj/Kosova Sot)Komente 0